En Büyük JB fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Büyük JB fan Sitesi

En Süper ve En Büyük JB Fun !

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar !

2 posters
YazarMesaj
JoE JoNaS
Co Admin
Co Admin
JoE JoNaS

Kadın
Bizi Nerden Buldun? : JoEcU
Takım ? : Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Fener10

Rep Sistemi
Başarı Puanı:
Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Left_bar_bleue999/999Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Empty_bar_bleue  (999/999)
Aktiflik:
Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Left_bar_bleue999/999Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Empty_bar_bleue  (999/999)
Uyarı Durumu:
Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Left_bar_bleue0/0Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Empty_bar_bleue  (0/0)

Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Empty
MesajKonu: Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar !   Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! EmptyPtsi Ocak 12, 2009 11:15 am

Üye olmayan misafirlerimiz neden üye olmadıklarını buraya yazabilirler Exclamation Exclamation Wink ya bu arada bu yazıyı eklemek zorunda kaldım üyeler lütfen yazmasın !!gerekli açıklmayı misafirler yaparr Exclamation

En son JoE JoNaS tarafından C.tesi Ocak 17, 2009 5:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
EminElif
Admin
Admin
EminElif

Kadın
Adın Ne? : Gitar Çalmak,Şarkı Söylemek,Dans Etmek
Bizi Nerden Buldun? : Emmy,NicKoliq
JB^den Favorin ?? : Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! ICONATOR_f1cc4c6df0a210379ec00e260c464e7b
Takım ? : Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Fener10

Rep Sistemi
Başarı Puanı:
Aktiflik:
Uyarı Durumu:
Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Left_bar_bleue0/3Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! Empty_bar_bleue  (0/3)

MesajKonu: Geri: Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar !   Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! EmptyPtsi Ocak 12, 2009 12:17 pm

bence hemen üye oLun hiçbişi kaybetmezsinizzz
http://avrilavignefan.eniyiforum.net/forum.htm
cemre
Misafir

MesajKonu: bakar mısınız?   Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar ! EmptyC.tesi Mart 21, 2009 3:13 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes slm arkadaşlar bn üye oldum zannediyodum... taa ki giriş yapana kadr yha yardım eder misiniz acaba??aktive edilmemiş diyo acaba ne demek istiyoo ltfen yardım edin!!! bu site çok gzl

Üye Olmayan Misafirlerimiz Neden Üye Olmadıklarını Yazsınlar !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hoşgeldiniz MisafirLerimiz !